Smz İnşaat
Smz İnşaat
Smz İnşaat
İkizce Haber Medya Radyo Tv

Melih Gökçek, ‘Kadınlar Günü’nde ‘Anneler Günü’ mesajı attı! Bakın kendini nasıl savundu…

ANKARA’nın eski Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ‘Kadınlar Günü’ ile ‘Anneler Günü’nü karıştırdı. Gelen eleştiriler üzerine ise “Netice de her kadın bir anne adayıdır” savunması yaptı.

Melih Gökçek, ‘Kadınlar Günü’nde ‘Anneler Günü’ mesajı attı! Bakın kendini nasıl savundu…
Smz İnşaat

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, sosyal medya hesabından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için bir “Anneler Günü” mesajı yayımladı. Gökçek, bir sonraki paylaşımında, “Özür dilerim kadınlar günü yazacağıma anneler günü demişim. Netice de her kadın bir anne adayıdır” dedi.

Gökçek, tüm annelerin anneler gününü kutladığı kadınlar günü mesajı ile sosyal medya gündem oldu. Gökçek, “Anneler günü münasebetiyle depremde enkaz altında can veren eli öpülesi analarımızı, PKK ile mücadelemiz de şehit olan bacılarımızı rahmetle anıyoruz… mekânları cennet olsun…” diye yazdı.

Bir anda sosyal medyanın diline düşen Melih Gökçek, bir süre sonra düzelttiği yeni mesajına, “Özür dilerim kadınlar günü yazacağıma anneler günü demişim. Netice de her kadın bir anne adayıdır” notunu düştü.

BU İÇERİĞİ DİLEDİĞİNİZ YERDE PAYLAŞARAK BİZLERE DESTEK VERMİŞ OLURSUNUZ..!
Smz İnşaat
HER TÜRLÜ İSTEK ŞİKAYET HABER VE DUYURULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞINIZ..!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ