Smz İnşaat
Smz İnşaat
Smz İnşaat
İkizce Haber Medya Radyo Tv

FATSA MEYDANI YEŞİLLENDİ

FATSA MEYDANI YEŞİLLENDİ
Smz İnşaat

FATSA MEYDANI YEŞİLLENDİ
Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan çalışmalarla modern bir kimlik kazanan Fatsa Meydanı yeşil alana kavuştu.
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in özel önem verdiği kent estetiği ve meydan çalışmaları Ordu genelinde aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda şehre nefes aldıracak yatırımları bir bir hayata geçiren ve yeşil alanlara büyük önem veren Ordu Büyükşehir Belediyesi, Fatsa Meydan Projesi kapsamında yapımı tamamlanan alan üzerinde yeşil alan ve ağaçlandırma çalışması gerçekleştirdi.
Parklar ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından yapılan çalışmalarla Fatsa ilçesi, kent meydanında yeni bir yeşil alana kavuşurken peyzaj çalışmalarıyla da meydanın modern bir görünüm kazanması sağlandı.
FATSA’NIN CAZİBE MERKEZİ HALİNE GELDİ
Geniş bir alan üzerine inşa edilmesi ile şehre nefes aldıran, modern görünümü ile şehre değer katan Fatsa Meydanı yapılan çalışmalarla birlikte ilçenin cazibe merkezi haline geldi.
Vatandaşların buluşma alanı olan meydan içerisinde ahşaptan oturma basamakları, kumlanmış bazalt ve granit taştan sert zemin, kuru havuzdan ışıklı su oyunu, ağaç altı oturma birimleri, banklar, zeminde ışık oyunu ve dekoratif aydınlatma elemanları yer alıyor.

BU İÇERİĞİ DİLEDİĞİNİZ YERDE PAYLAŞARAK BİZLERE DESTEK VERMİŞ OLURSUNUZ..!
Smz İnşaat
HER TÜRLÜ İSTEK ŞİKAYET HABER VE DUYURULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞINIZ..!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ