Smz İnşaat
Smz İnşaat
Smz İnşaat
İkizce Haber Medya Radyo Tv

BAŞKAN GÜLER PAZAR ESNAFINA MİSAFİR OLDU

BAŞKAN GÜLER PAZAR ESNAFINA MİSAFİR OLDU
Smz İnşaat

BAŞKAN GÜLER PAZAR ESNAFINA MİSAFİR OLDU
ALIŞVERİŞ YAPTI, ESNAF VE VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİ
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Altınordu ilçesinde bulunan Çarşamba Pazarı’na ziyaret gerçekleştirerek hem alışveriş yaptı hem de esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.
Her fırsatta halk ve esnaf ile iç içe olmaya özen gösteren Başkan Güler, bu kez de Çarşamba Pazarı’na ziyaret gerçekleştirdi. Bir yandan alışveriş yapan Başkan Güler, bir yandan da esnaflar ve alışveriş için pazara gelen vatandaşlarla sohbet etti. Esnafın kahvaltı sofrasına misafir de olan Başkan Güler, onlara bol kazançlar diledi.
“HEM DERTLEŞTİK HEM DE HATIR SORDUK”
Başkan Güler, Çarşamba Pazarı’nda vatandaş ve esnaf ile bir araya gelerek onların taleplerini dinlediğini söyledi. Yeterli pazar yerinin olmadığını da aktaran Başkan Güler, Cumartesi Pazarı’nın kurulması için de değerlendirmeler yaptıklarını belirtti.
Başkan Güler sözlerine şöyle devam etti:
“Çocukluğumuzdan beri devamlı kullanılan Çarşamba Pazarı’ndayız. Pazarın durumunu görmek, esnafı dinlemek, vatandaşlarla bir araya gelmek ve alışveriş yapmak için Çarşamba Pazarı’na geldim. Esnafımızın taze ürünlerinden aldım. Vatandaşlarımız ile hem dertleştik hem de hatır sorduk. Birlikte lokmalarımızı paylaştık. Güzel bir ortam oluşturduk. Cumartesi Pazarı’nı kurmak içinse değerlendirmeler yapıyoruz.”
Pazarcı esnafı ise her zaman Başkan Güler’in kendilerinin yanında olduğunu belirterek teşekkürlerini ilettiler.

BU İÇERİĞİ DİLEDİĞİNİZ YERDE PAYLAŞARAK BİZLERE DESTEK VERMİŞ OLURSUNUZ..!
Smz İnşaat
HER TÜRLÜ İSTEK ŞİKAYET HABER VE DUYURULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞINIZ..!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ