Smz İnşaat
Smz İnşaat
Smz İnşaat
İkizce Haber Medya Radyo Tv

İKİZCE’DEN TERME’YE BAĞLANTI SAĞLIYOR

İKİZCE’DEN TERME’YE BAĞLANTI SAĞLIYOR
Smz İnşaat
İKİZCE’DEN TERME’YE BAĞLANTI SAĞLIYOR
BÜYÜKŞEHİR’İN YOL ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ordu’nun İkizce ilçesine bağlı Düzmeşe ve Derebaşı mahalleri ile Samsun’un Terme ilçesine bağlı Evci mahallesine bağlantı sağlayan güzergahta başlattığı beton yol çalışmalarında finale yaklaştı. 3 km uzunluğundaki yolda 2 bin 600 metrelik kısım beton ile buluştu.
Türkiye’nin kırsal yol ağı en uzun ili Ordu’da, asfalt ve beton yol çalışmaları devam ediyor. Karadeniz’in zorlu coğrafyasında çalışmalarını sürdüren Ordu Büyükşehir Belediyesi ekipleri, mahalle ve grup yollarını standardı yüksek bir yapıya dönüştürüyor.
19 ilçede planlı ve programlı bir çalışma yürüten Büyükşehir ekipleri, hayata geçirdikleri projelerle ilçelerin çehresini değiştiriyor.
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in liderliğinde yılların kangren olmuş sorunları bir bir çözüme kavuşurken, vatandaşlara da konforlu bir ulaşımın kapıları aralanıyor.
ORDU’NUN İKİZCE VE SAMSUN’UN TERME İLÇELERİNE BAĞLANTI SAĞLIYOR
Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, çalışmalar kapsamında, İkizce ilçesine bağlı Düzmeşe, Derebaşı mahalleleri ile Samsun’un Terme ilçesi Evci mahallesine bağlantı sağlayan yolu beton ile buluşturmak için çalışma başlattı.
TOPLAM UZUNLUĞU 3 KİLOMETRE
Toplam 3 km uzunluğundaki güzergahtaki beton yol çalışmaları ilçe halkı tarafından sevinçle karşılandı. 2 bin 600 km’si beton yolla buluşan güzergahta, geride kalan 400 metrelik kısımdaki çalışmalar ise sürüyor. Yol aynı zamanda İkizce ve Terme arasındaki en kısa bağlantı güzergahları arasında yer alıyor.
BU İÇERİĞİ DİLEDİĞİNİZ YERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..!
Smz İnşaat
HER TÜRLÜ İSTEK ŞİKAYET HABER VE DUYURULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞINIZ..!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ