Smz İnşaat
Smz İnşaat
Smz İnşaat
İkizce Haber Medya Radyo Tv

MEHMETÇİK PARKI YENİLENDİ

MEHMETÇİK PARKI YENİLENDİ
Smz İnşaat
MEHMETÇİK PARKI YENİLENDİ
Altınordu ilçesinde bulunan Mehmetçik Parkı Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı çalışmalarla yenilenerek kullanıma açıldı. Yapılan yenileme çalışmaları ile modern ve sağlıklı bir yapıya kavuşan Mehmetçik Parkı çocuklarında beğenisini kazandı.
Ordu Büyükşehir Belediyesi 19 ilçede hayata geçirdiği altyapı ve üstyapı yatırımlarıyla Ordu’yu bir cazibe merkezi haline getiriyor. Bu kapsamda Altınordu ilçesinde de önemli dokunuşlarla büyük işlere imza atan Büyükşehir Belediyesi, ilçenin merkezinde bulunan, hem çocukların hem de vatandaşların sıklıkla kullandığı Mehmetçik Parkı’nı modern bir görünüme kavuşturdu.
MODERN VE SAĞLIKLI BİR YAPIYA KAVUŞTU
Ordu Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin başlattığı çalışmalarla işlevini yitiren çocuk oyun grupları sökülerek çocukların beğenisini kazanacak yeni oyun grupları ile değiştirildi. Çalışmalar kapsamında parkın zemini de kauçuk malzeme ile kaplanarak çocuklar için konforlu hale getirildi. Ekipler aynı zamanda park içerisinde bulunan ağaçlarda budama çalışması yaparken devrilme tehlikesi sebebiyle can ve mal güvenliğini tehdit eden bir ağacında Orman işletme Müdürlüğünden alınan izinle kesimini gerçekleştirdi.
Büyükşehir Belediyesi tarafından modern şehircilik kimliğine uygun çalışmalarla yenilenen Mehmetçik Parkı yeniden kullanıma açılırken yapılan çalışmalar çocuklarında beğenisini kazandı.
BU İÇERİĞİ DİLEDİĞİNİZ YERDE PAYLAŞARAK BİZLERE DESTEK VERMİŞ OLURSUNUZ..!
Smz İnşaat
ETİKETLER:
HER TÜRLÜ İSTEK ŞİKAYET HABER VE DUYURULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞINIZ..!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ