Smz İnşaat
Smz İnşaat
Smz İnşaat
İkizce Haber Medya Radyo Tv

Bursa saldırısı sonrası tehlikeye dikkat çekti! Şehir içinde saldırılar artacak!

BURSA’da cezaevi personeline yönelik el yapımı patlayıcıyla saldırısı sonrası gözler terör saldırılarına çevrildi. İsmail Hakkı Pekin terör örgütlerinin şehir içlerini hedefine aldığını söyledi.

Bursa saldırısı sonrası tehlikeye dikkat çekti! Şehir içinde saldırılar artacak!
Smz İnşaat

Eski Genelkurmay İstihbarat Başkanı İsmail Hakkı Pekin, Bursa’da dün gerçekleştirilen hain saldırıya ilişkin Cumhuriyet Gazetesine açıklamalarda bulundu.

Şehir içinde saldırılar yoğunlaşabilir
Pekin terör saldırılarına ilişkin daha dikkatli olunması gerektiğini vurgulayarak “Terör sadece dağlarda değil. Rusya-Ukrayna savaşı terörü tekrar şehir içine getirme ihtimalini doğurdu. İstihbarat daha dikkatli olmalı. Şehir içinde saldırılar yoğunlaşabilir” dedi.

Pençe Kilit operasyonunu işaret etti
Saldırıya dair ihtimallere de değinen Pekin, Pençe Kilit operasyonunda da işaret ederek “PKK olabilir. DHCKP-C gibi örgütler de var, onlar da yapmış olabilir. Türkiye’deki huzursuzluğu derinleştirmek için birilerine yaptırılabilir ” ifadelerini kullandı.

Ne olmuştu?
Dün sabah saatlerinde Mudanya Yolu Sanayi Caddesi’nde, Yeni Karaman Mahallesi mevkiisinde Bursa E Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu’na giden infaz koruma memurlarını taşıyan 16 GJ 868 plakalı otobüsün geçişi sırasında patlama olmuştu. Otobüsteki infaz koruma memurlarından Cengiz Yiğit (36) şehit olmuştu.

BU İÇERİĞİ DİLEDİĞİNİZ YERDE PAYLAŞARAK BİZLERE DESTEK VERMİŞ OLURSUNUZ..!
Smz İnşaat
HER TÜRLÜ İSTEK ŞİKAYET HABER VE DUYURULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞINIZ..!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ