Smz İnşaat
Smz İnşaat
Smz İnşaat
İkizce Haber Medya Radyo Tv

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN OSMAN KAYGI’DAN AÇIKLAMA;

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN OSMAN KAYGI’DAN AÇIKLAMA;
Smz İnşaat
BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN OSMAN KAYGI’DAN AÇIKLAMA;
Biz yaklaşık olarak 3 yılımızın 2.5 yılını korana virüs salgını ile geçirdik. Vatandaşlarımız bu süreç içinde evlerine kapanmak zorunda kalırken biz belediye olarak halkımızın rahatı ve refahı için çalışmalarımıza aralıksız olarak devam ettik ve etmeye de devam ediyoruz. İlçemizin 713 km yol ağı bulunmaktadır. Beton ve asfalt yol çalışmalarımız ile birlikte sosyal faaliyetlerimiz devam etmektedir.
Bazı kesimlerin özellikle İkizce Belediyesi ve Ordu Büyükşehir Belediyesini hedef almaları bizleri derinden üzmüştür. Coğrafi koşullar ve çevre şartları göz önünde bulundurulduğunda bazı kesimlere yol ve hizmet konusunda sıkıntı yaşanmakta; yaşanılan bu sıkıntıların zaman içersinde giderileceği konusundada çalışmalar yapılmaktadır.
Bazı kendini bilmez neye hizmet ettikleri belli olmayan kesimlerin bu tür karalama kampanyalarına aldırış etmeden elimizden geldiği hizmeti ve çalışmayı bu güne kadar sürdürdüğümüz gibi bundan sonraki süreçte de sürdürülmesi konusunda en ufak endişe bırakılmayacaktır.
Elbette henüz ulaşamadığımız hizmet götüremediğimiz bir o kadarda götürmek için çaba sarf ettiğimiz kesimler vardır. Bir anda tüm alanlara hizmet konusunda müdahale etmemiz mümkün değildir. Önceliğimiz hizmet konusunda tüm vatandaşlarımıza eşit şartlarda ulaşmak ulaşılan yerlere bir an önce bu hizmeti götürmek en büyük gayemizdir.
Yapmış olduğumuz yol çalışmalarımız aşağıda listelenmiştir.
BU İÇERİĞİ DİLEDİĞİNİZ YERDE PAYLAŞARAK BİZLERE DESTEK VERMİŞ OLURSUNUZ..!
Smz İnşaat
HER TÜRLÜ İSTEK ŞİKAYET HABER VE DUYURULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞINIZ..!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ