Smz İnşaat
Smz İnşaat
Smz İnşaat
İkizce Haber Medya Radyo Tv

İkizce ilçemizin çehresi değişti

İkizce ilçemizin çehresi değişti
Smz İnşaat

İKİZCE’NİN ÇEHRESİ DEĞİŞTİ

 

ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İLÇENİN CAZİBESİNİ ARTIRACAK SOSYAL TESİS BİNALARI VE ÇEVRE DÜZENLEME ÇALIŞMALARINI TAMAMLADI

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi, İkizce ilçe merkezinde Sosyal Tesis Binaları ve Çevre Düzenleme Yapım çalışmalarını tamamladı. Yenilenen meydan ve kazandırılan sosyal tesis ile ilçenin turizm potansiyelinin canlılık kazanması amaçlanıyor.

 

MEYDAN DÜZENLENDİ

 

Sosyal Tesis Binaları ve Çevre Düzenleme Yapım İşi kapsamında ilçeye restoran, mutfak, bay ve bayan abdesthanelerin bulunduğu 1 adet sosyal tesis binası, bir adet şadırvan, lostra salonu, çay ocağı kazandırıldı. Begonit küp taşla 3 bin 200 metrekare alanda meydan düzenleme ve yürüyüş yolu çalışmaları da gerçekleştiren ekipler, ayrıca 280 metre atık su ve 150 metre yağmur suyu hattı imalatı da gerçekleştirdi. Son olarak İkizce Irmağı kenarında 320 metre ahşap korkuluk ve 240 metreküp taş duvar imalatları da yapan Büyükşehir Belediyesi, ilçe turizmine canlılık katacak yatırım çalışmalarını tamamladı.

BAŞKAN KAYGI’DAN BÜYÜKŞEHİRE TEŞEKKÜR

Yatırımın ilçenin turizm potansiyelini artıracağını belirten İkizce Belediye Başkanı Osman Kaygı, çalışmaları dolayısıyla Başkan Güler ve ekibine teşekkür etti.

BU İÇERİĞİ DİLEDİĞİNİZ YERDE PAYLAŞARAK BİZLERE DESTEK VERMİŞ OLURSUNUZ..!
Smz İnşaat
ETİKETLER:
HER TÜRLÜ İSTEK ŞİKAYET HABER VE DUYURULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞINIZ..!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ