Smz İnşaat
Smz İnşaat
Smz İnşaat
İkizce Haber Medya Radyo Tv

İkizce Ziraat Odasında başkan, Atilla Kaynar seçildi..

Mevcut Başkan Hasan Çalık’ın aday olmadığı ve iki adayın yarıştığı İkizce Ziraat Odası kongresini Ziraat Mühendisi Atilla Kaynar kazandı.

İkizce Ziraat Odasında başkan, Atilla Kaynar seçildi..
Smz İnşaat

Mevcut İkizce Ziraat Odası Başkanı Hasan Çalık’ın aday olmadığı İkizce Ziraat Odası kongresi, Oda’nın toplantı Salonu’nda gerçekleşti.

Ziraat Mühendisi Atilla Kaynar ve Resul Keskin olmak üzere iki adayın yarıştığı kongre Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.

Faaliyet raporu, gelir-gider hesap cetveli ve denetim raporunun okunup kabul edilmesinin ardından sandık kurulup seçime geçildi.

İkizce’de 7 bin üyesi ve 32 delegesi bulunan Ziraat Odası kongresinde 30 delege oy kullandı. Seçimde başkan adayı Ziraat Mühendisi Atilla Kaynar 20 oy olarak başkan seçilirken Resul Keskin 9 oyda kaldı. Kullanılan oylardan bir tanesi ise geçersiz sayıldı.

Kongre sonrası gazetemize açıklama yapan İkizce Ziraat Odası Başkanı Atilla Kaynar, “Demokratik ve sağlıklı bir seçim sürecini tamamladık. Kimseyi kırmadan, incitmeden birleştirici bir şekilde kongremizi gerçekleştirdik. Bundan sonraki süreçte öncelikle asrın felaketi olarak nitelendirilen deprem felaketinin ardından ülkemizin yaralarını sarmak için bizlerde tarımsal anlamda bir nebzede olsa elimizden gelen mücadeleyi göstereceğiz. Ayrıca kendim de Ziraat Mühendisi olmam dolayısıyla bilgi, birikim ve tecrübelerimi üreticilerimizle paylaşacağım.” dedi.

Kaynar açıklamasında şunları kaydetti, “İlçemize ve üretime katkı sunmak için delegelerimiz ve mahalle muhtarlarımızla istişare içinde çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz. Ayrıca kongre sürecinin Oda’mıza ve ilçemize yakışır bir şekilde gerçekleşmesi için katkı sunan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

BU İÇERİĞİ DİLEDİĞİNİZ YERDE PAYLAŞARAK BİZLERE DESTEK VERMİŞ OLURSUNUZ..!
Smz İnşaat
HER TÜRLÜ İSTEK ŞİKAYET HABER VE DUYURULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞINIZ..!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ