Smz İnşaat
Smz İnşaat
Smz İnşaat
İkizce Haber Medya Radyo Tv

İKİZCE’YE ÖMÜRLÜK YOLLAR

İKİZCE’YE ÖMÜRLÜK YOLLAR
Smz İnşaat

İKİZCE’YE ÖMÜRLÜK YOLLAR

İKİZCE’NİN İKİ MAHALLESİ DAHA BETON YOL İLE BULUŞTU

Ordu Büyükşehir Belediyesi, İkizce ilçesinin Devecik ve Yenice Mahallelerini birbirine bağlayan yolu betonla buluşturdu. İki mahalle arasında ulaşım sağlayan güzergahtaki toz ve çamur çilesi sona erdi.

Türkiye’nin kırsal yol ağı en uzun ili Ordu’da, asfalt ve beton yol çalışmaları devam ediyor. Karadeniz’in zorlu coğrafyasında çalışmalarını sürdüren Ordu Büyükşehir Belediyesi ekipleri, mahalle ve grup yollarını standardı yüksek bir yapıya dönüştürüyor.

19 ilçede planlı ve programlı bir çalışma yürüten Büyükşehir ekipleri, hayata geçirdikleri projelerle ilçelerin kaderini değiştiriyor.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in liderliğinde yılların kangren olmuş sorunları bir bir çözüme kavuşurken, vatandaşlara da konforlu bir ulaşımın kapıları aralanıyor.

DEVECİK VE YENİCE MAHALLELERİ BETON YOLA KAVUŞTU

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, İkizce ilçesine bağlı Devecik ve Yenice mahallelerine ulaşım sağlayan güzergahtaki beton yol çalışmalarını tamamladı. Toplam uzunluğu 4 bin 800 metre olan güzergah beton konforu ile buluştu. Beton yola kavuşan yol Çaybaşı ilçesine bağlı Göksu ve İlküvez mahallelerine de bağlantı sağlıyor.

MAHALLE SAKİNLERİNDEN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Güzergahtaki beton yol çalışmaları ilçe halkı tarafından sevinçle karşılandı. Yıllar süren hayalleri gerçek olan mahalle sakinleri, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ve emeği geçenlere teşekkür ettiler.

BU İÇERİĞİ DİLEDİĞİNİZ YERDE PAYLAŞARAK BİZLERE DESTEK VERMİŞ OLURSUNUZ..!
Smz İnşaat
ETİKETLER:
HER TÜRLÜ İSTEK ŞİKAYET HABER VE DUYURULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞINIZ..!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ