Smz İnşaat
Smz İnşaat
Smz İnşaat
İkizce Haber Medya Radyo Tv

ORDU’DA TÜM YOLLAR AÇIK

ORDU’DA TÜM YOLLAR AÇIK
Smz İnşaat
ORDU’DA TÜM YOLLAR AÇIK
Ordu’yu etkisi altına alan yoğun kar yağışı sonrası yüksek ilçelerdeki kar kalınlığı 70 santime ulaştı. Sahada 7/24 görev yapan Ordu Büyükşehir Belediyesi ekipleri, kar yağışına bağlı olarak kapanan 368 mahalle ve grup yolunun tamamını yeniden ulaşıma açtı.
Ordu’da önceki haftadan itibaren başlayan yoğun kar yağışı tüm ilçelerde etkili oldu. Özellikle yüksek kesimlerde başlayan kar yağışları sonrası bazı ilçelerde kar kalınlığı 70 santime ulaştı. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekiplerinin 491 personel, 423 iş makinesi ile sürdürdüğü karla mücadele çalışmaları sonrası kapanan 368 mahalle ve grup yoluna müdahale edildi. Tüm güzergahlar ulaşıma açıldı.
Hastane ve kamu binaları güzergahları ile ana arterlerde yapılan karla mücadele çalışmalarının ardından, hava sıcaklıklarının düşmesine bağlı olarak oluşması muhtemel buzlanmalara karşı tedbirler artırıldı. Tuzlama ekiplerinin yaptığı çalışmalarla birlikte güvenli bir ulaşım imkanı sağlandı.
Kar yağışıyla birlikte cenaze bulunan 9 mahalle ve grup yoluna acil müdahale edilirken 24 hastanın ise hastanelere ulaşması sağlandı.
Vatandaşların, karla mücadele talepleri için 444 10 52 Çağrı Merkezi ve ALO 153 ihbar hattı 7/24 hizmet sunuyor.
BU İÇERİĞİ DİLEDİĞİNİZ YERDE PAYLAŞARAK BİZLERE DESTEK VERMİŞ OLURSUNUZ..!
Smz İnşaat
HER TÜRLÜ İSTEK ŞİKAYET HABER VE DUYURULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞINIZ..!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ