Smz İnşaat
Smz İnşaat
Smz İnşaat
İkizce Haber Medya Radyo Tv

ÜNYE’DE ASFALT SEFERBERLİĞİ

ÜNYE’DE ASFALT SEFERBERLİĞİ
Smz İnşaat
ÜNYE’DE ASFALT SEFERBERLİĞİ
Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı asfalt seferberliğiyle ilçelerin kaderi değişiyor. Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler’in liderliğinde devam eden çalışmalarda, Ünye ilçe merkezine bağlı Atatürk Mahallesi’nde Goncagül Sokak ve Şehit Hüseyin Kuşçu Caddesi sıcak asfalt ile buluşuyor.
Ordu’da hayata geçirdiği ulaşım yatırımlarıyla adından söz ettiren Büyükşehir Belediyesi, ilçelerin yıllar süren hayallerini bir bir gerçeğe dönüştürüyor. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalarda, mahalle ve grup yolları ile ilçe merkezleri sıcak asfalt ve betona kavuşuyor.
Altyapıdan, üstyapıya, sağlıktan turizme, tarımdan, sosyal projelere kadar birçok alanda yaptığı çalışmalarla takdir toplayan Büyükşehir Belediyesi, ulaşımda hayata geçirdiği yatırımlarla da kentin kaderini değiştirmeye devam ediyor.
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ünye ilçesinde dolmuş ve okul güzergahı olarak kullanılan sokak ve caddeleri sıcak asfalt ile buluşturduklarını söyledi.
ATATÜRK MAHALLESİ’NDE SICAK ASFALT ÇALIŞMASI BAŞLADI
Başkan Güler açıklamasında, “İlçe merkezlerindeki altyapı ve asfalt seferberliğimiz sürüyor. Ünye ilçemizde konforlu bir ulaşım için Atatürk Mahallesi’ne bağlı, Goncagül Sokak ve Şehit Hüseyin Kuşçu Caddesinin altyapılarını sil baştan yeniledik. Ekiplerimiz sokak ve caddede sıcak asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Ünye ilçemize hayırlı olsun” dedi.
BU İÇERİĞİ DİLEDİĞİNİZ YERDE PAYLAŞARAK BİZLERE DESTEK VERMİŞ OLURSUNUZ..!
Smz İnşaat
HER TÜRLÜ İSTEK ŞİKAYET HABER VE DUYURULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞINIZ..!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ