Smz İnşaat
Smz İnşaat
Smz İnşaat
İkizce Haber Medya Radyo Tv

Okan Buruk; Devam etmeyeceğimiz oyuncular var.

Okan Buruk; Devam etmeyeceğimiz oyuncular var.
Smz İnşaat

Okan Buruk:

“İkinci yarı çok fazla değişiklik yaptık. Genç oyuncularımıza şans verdik, bazıları kullandı bazıları kullanamadı ama önlerinde çok zaman var. Sonucu çok düşünmeden hareket ediyoruz ama bizim için asıl önemli olan ilk yarıdaki oyundu. Bunu da daha uzun dakikalara yayacağız. Taraftar da muhteşemdi. Kendi stadımız gibi bir ambiyans yarattılar. Muhteşem bir maç oldu.” dedi.

“Devam etmeyeceğimiz oyuncularımız var”

Takımdan ayrılacak oyuncular olacağını belirten başarılı hoca, “Hazırlık maçı bizim için bir ölçü. Devam etmeyeceğimiz oyuncularımız var. Burada çalışmalarına devam edecekler. Bunu yarın, öbür gün belirleyeceğiz.” ifadelerini kullandı.

“Yusuf Demir’in dün ayağında ağrı oldu”

“Yusuf Demir’in dün ayağında ağrı oldu. Bugünkü maçta oynayamayacağını söyledi. Antrenmanda denedi. Çok önemli bir şeyi yok ama bugünkü hazırlık maçında oynatamadık.” şeklinde konuştu.

“Yarın MR’ı çekilecek”

Torreira’nın bugün ufak bir sakatlığı oldu. Yarın MR’ı çekilecek. İnşallah önemli bir şeyi yoktur. İlk yarıda darbe aldı.” dedi.

Mauro Icardi açıklaması

” Süreç devam ediyor. Ne kadar devam edecek bilmiyorum. Başkanımız, yönetim kurulumuz bu anlamda kesin kararlı. Erden Bey, önemli bir çalışma yürütüyor transferle ilgili. En kısa zamanda aramızda olmalarını istiyoruz. Bu süre uzadıkça, oyuncunun maça hazırlanması süresi de azalmış oluyor. Bununla ilgili büyük bir çaba var. İnşallah yeni transferlerimiz gelecek.”

BU İÇERİĞİ DİLEDİĞİNİZ YERDE PAYLAŞARAK BİZLERE DESTEK VERMİŞ OLURSUNUZ..!
Smz İnşaat
HER TÜRLÜ İSTEK ŞİKAYET HABER VE DUYURULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞINIZ..!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ