Smz İnşaat
Smz İnşaat
Smz İnşaat
İkizce Haber Medya Radyo Tv

BÜYÜKŞEHİR, ÜNYE’NİN ALTYAPISINI YENİLİYOR

BÜYÜKŞEHİR, ÜNYE’NİN ALTYAPISINI YENİLİYOR
Smz İnşaat

BÜYÜKŞEHİR, ÜNYE’NİN ALTYAPISINI YENİLİYOR
Ordu’da altyapıya yapılan yatırımlar sürüyor. Büyükşehir Belediyesi’nce devam eden çalışmalar kapsamında, Ünye ilçe merkezinden geçen karayolunda taşkınlara neden olan Gölevi Mahallesi Devlet Sahil Yolu 1 Nolu Sokağın yağmur suyu hatları baştan aşağı yenilendi.
Ordu’da, ulaşım, turizm, üstyapı, sağlık, spor ve sosyal projelerde birçok yatırımı hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi, ilçelerin sağlam temeller üzerinde yükselmesi için altyapı yatırımlarına da ağırlık veriyor.
Cadde ve sokakları koruma altına almak için ilçelerde yağmur suyu hattı geçişleri inşa eden Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Ünye ilçesinde zaman zaman su taşkınlarına neden olan Gölevi Mahallesi Devlet Sahil Yolu 1. Nolu Sokağı yeni yağmur suyu hatları ile koruma altına aldı.
Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından 800 metre uzunluğundaki güzergahta yapılan çalışmalarda, üst kesimlerden gelen yağmur sularının sorunsuz olarak denize ulaşması sağlanarak, olası taşkınların önüne geçildi.
Gölevi Mahallesi Güvenevler 1. Sokakta ise 400 metre uzunluğunda yağmur suyu hattı çalışması başlatıldı.
Öte yandan, Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından sürdürülen çalışmalarda, bugüne kadar il genelinde 107 bin 490 metre yağmur suyu hattı inşa edildi.

BU İÇERİĞİ DİLEDİĞİNİZ YERDE PAYLAŞARAK BİZLERE DESTEK VERMİŞ OLURSUNUZ..!
Smz İnşaat
HER TÜRLÜ İSTEK ŞİKAYET HABER VE DUYURULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞINIZ..!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ