Smz İnşaat
Smz İnşaat
Smz İnşaat
İkizce Haber Medya Radyo Tv

ÜNYE VE ÇAYBAŞI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİNE BİLGİLENDİRME VE EĞİTİM TOPLANTISI YAPILDI

ÜNYE VE ÇAYBAŞI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ  EKİPLERİNE BİLGİLENDİRME VE EĞİTİM TOPLANTISI YAPILDI
Smz İnşaat

ÜNYE VE ÇAYBAŞI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİNE BİLGİLENDİRME VE EĞİTİM TOPLANTISI YAPILDI
Tarım ve Orman Bakanlığı 11.Bölge Müdürlüğü Doğa Koruma ve Milli Parklar Ordu Şubesi ve Ordu İl Emniyet Müdürlüğü Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Büro Amirliği (HAYDİ) Birimi organizasyonu ile Ünye ve Fatsa İlçelerinde ilgili İlçe Emniyet Müdürlüğü personellerine 5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu ve 4915 sayılı Kara Avcılığı Kanunu hakkında bilgilendirme ve eğitim toplantısı yapıldı.
Toplantıya Hayvanları Koruma Kanunu kapsamında ,Hayvanlara karşı işlenen suçlar ve kabahatlarda olayların soruşturulması aşamasında İlçe Emniyet Müdürlüklerinde görevli , Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Büro Amirliği (HAYDİ) personelleri katıldı.
Doğa Koruma ve Milli Parklar Ordu Şube Müdürlüğü Ünye Şefi Saygın Yıldırım ve Orman Mühendisi Ufuk Bahçeci tarafından İlgili İlçe Emniyet Müdürlüğü Personellerine, 14.07.2021 tarihinde güncellenen 5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu ve 4915 Sayılı Kara Avcılığı Kanunu hakkında bilgilendirme yapıldı. Usulsüz avcılık ile mücadelede etkin bir av koruma ve kontrol faaliyeti yapılabilmesi için 2021-2022 MAK Kararları, Avcılık mevzuatı ve Avbis (Avlak Bilgi Sistemi) sistemi anlatıldı.

BU İÇERİĞİ DİLEDİĞİNİZ YERDE PAYLAŞARAK BİZLERE DESTEK VERMİŞ OLURSUNUZ..!
Smz İnşaat
ETİKETLER:
HER TÜRLÜ İSTEK ŞİKAYET HABER VE DUYURULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞINIZ..!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ