Smz İnşaat
Smz İnşaat
Smz İnşaat
İkizce Haber Medya Radyo Tv

ÜNYE’NİN İÇME SUYU PROBLEMİ TARİH OLUYOR

ÜNYE’NİN İÇME SUYU PROBLEMİ TARİH OLUYOR
Smz İnşaat
ÜNYE’NİN İÇME SUYU PROBLEMİ TARİH OLUYOR
GÜZELKALE MAHALLE SAKİNLERİNİN HASRETİ SONA ERİYOR
Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (OSKİ), ilçelerde içme suyu çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Çalışmalarına Ünye ilçesinde devam eden OSKİ, Güzelkale Mahallesi’nin içme suyu problemine neşter vurdu.
Ordu Büyükşehir Belediyesi il genelinde yaptığı altyapı yatırımları ile vatandaşlara sunduğu hizmet kalitesini her geçen gün yukarı taşıyor. 19 ilçedeki tüm mahallelerde kullanım ömrünü doldurmuş içme suyu hatlarını yenileme çalışması başlatan OSKİ, bir yandan da içme suyu hattı olmayan mahallelere yeni içme suyu hatları kazandırıyor.
Çalışmalarına Ünye ilçesinde devam eden OSKİ, Güzelkale Mahallesi’nin yıllardır beklediği içme suyu altyapı çalışmalarına başladı. Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatları ile başlatılan çalışmalar kapsamında mahalle sakinlerinin düzenli ve sağlıklı içme suyuna kavuşması için yoğun çalışma yürütülüyor. Yıllardır yapılmayan düzenli içme suyu altyapısını sil baştan modern şartlara göre yapan OSKİ, şu ana kadar 2 bin 550 metre uzunluğundaki içme suyu şebeke hattının 2 bin 350 metrelik bölümünü tamamladı. Geriye kalan bölümlerin de tamamlanması ile mahalle sakinleri sağlıklı bir içme suyu yapısına kavuşmuş olacak.
GENEL MÜDÜR MURAT US: “İÇME SUYU SORUNLARINI ÇÖZÜME KAVUŞTURUYORUZ”
19 ilçede altyapı ve üstyapı çalışmalarının son sürat devam ettiğini belirten OSKİ Genel Müdürü Murat Us, yapılan çalışmalarla ilçelerin modern içme suyu hatlarına kavuştuğunu söyledi.
Genel Müdür Murat Us, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
“Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatları ile ilçelerimizdeki içme suyu yatırımlarına ara vermeden devam ediyoruz. Bu kapsamda Ünye ilçesi Güzelkale Mahallesi’nde altyapı çalışmalarımız devam ediyor. Yapılan yatırım çalışmaları ile Ünye ilçesi Güzelkale Mahallesi ilk defa düzenli içme suyu sistemine kavuşacak. Hızlı bir şekilde çalışmalarını sürdüren ekiplerimiz, toplam 2 bin 550 metre uzunluğundaki içme suyu şebeke hattının 2 bin 350 metrelik bölümünü tamamladı. Geriye kalan imalatlar tamamlandığında Ünye ilçesi Güzelkale Mahallesi’ndeki içme suyu sorunlarını ortadan kaldırmış olacağız.”
BU İÇERİĞİ DİLEDİĞİNİZ YERDE PAYLAŞARAK BİZLERE DESTEK VERMİŞ OLURSUNUZ..!
Smz İnşaat
ETİKETLER:
HER TÜRLÜ İSTEK ŞİKAYET HABER VE DUYURULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞINIZ..!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ