İkizce Net
İkizce Net
İkizce Net
İkizce Net

24 Kasım Öğretmenler Günü Çaybaşı’nda kutlandı

24 Kasım Öğretmenler Günü Çaybaşı’nda kutlandı

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ ÇAYBAŞI’NDA KUTLANDI

“Ülkemizi gerçek hedefe, gerçek mutluluğa kavuşturmak için iki orduya ihtiyaç vardır: Biri vatanımızı kurtaran asker ordusu, diğeri ulusumuzun geleceğini yoğuran irfan ordusudur.”
| Mustafa Kemal Atatürk

24 Kasım Öğretmenler Günü tüm yurtta olduğu gibi Çaybaşı İlçemizde de törenle kutlandı.

Çaybaşı Şehit Çetin Ak Anadolu Lisesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen programa, Çaybaşı İlçe Kaymakamımız Sn. Furkan Çakır, Çaybaşı Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin Semiz, Daire Amirleri, Siyasi Parti ve STK Temsilcileri, Öğretmenler ve Öğrenciler katıldı.

Törende Öğretmenlere hitap eden Çaybaşı Belediye Başkanımız Sn. Hüseyn SEMİZ;
“Bizlerin ve çocuklarımızın yetiştirilmesinde göstermiş olduğunuz sonsuz sabır, inanç ve hoşgörü için sizlere şükranlarımızı sunuyorum. Gösterdiğiniz o inanç, bugünkü başarılarımızda bizler için en büyük motivasyon kaynağı olmuştur.

Çocuklarımızın zihinsel ve kişilik olarak yarınlara hazırlanmasında, hızla gelişen ve değişen dünyayı bilgi ve donanım olarak yakalamasında, milli ve manevi değerlerin kazanılmasında, okuyan, düşünen, araştıran bireyler olarak yetişmelerinde öğretmenlerimiz çok önemli roller üstlenmektedirler.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Ülkemizin bugün geldiği noktada büyük emeği bulunan bütün eğitim camiasını saygı ve minnetle yâd ediyor, başta görevi başında şehit olan öğretmenlerimiz olmak üzere ahirete irtihal edenlere Allah’tan rahmet, hayatta olanlara sıhhat ve afiyet diliyor, bütün saygıdeğer öğretmenlerimizin “24 Kasım Öğretmenler Gününü” en kalbi duygularımla kutluyorum.” dedi.

BU İÇERİĞİ DİLEDİĞİNİZ YERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..!
HER TÜRLÜ İSTEK ŞİKAYET HABER VE DUYURULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞINIZ..!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ