Smz İnşaat
Smz İnşaat
Smz İnşaat
İkizce Haber Medya Radyo Tv

FATSA’DA SOKAK VE CADDELER SICAK ASFALT İLE BULUŞUYOR

FATSA’DA SOKAK VE CADDELER SICAK ASFALT İLE BULUŞUYOR
Smz İnşaat

FATSA’DA SOKAK VE CADDELER SICAK ASFALT İLE BULUŞUYOR
BÜYÜKŞEHİR O SORUNA NEŞTER ATTI
Ordu Büyükşehir Belediyesi, Fatsa ilçesinde uzun yıllar tozdan ve çamurdan büyük sıkıntılar yaşayan mahalleleri konforlu sıcak asfalta kavuşturmaya devam ediyor.
Türkiye’nin kırsal yol ağı en uzun il olan Ordu’da devam eden asfalt hamlesiyle, sorunlara kalıcı çözümler üretiliyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından yürütülen çalışmalarda, mahalle ve grup yollarının yanı sıra ilçe merkezleri de sıcak asfalt konforuyla buluşuyor. İlçelerde kurulan şantiyelerle ilin kaderi değişiyor.
BAŞKAN GÜLER: “İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN”
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Fatsa ilçesindeki Evkaf mahallesi Evkaf sokakta Arslan Aydınlık Caddesi girişinden başlayarak Yedikapı mevkiine doğru giden yolu sıcak asfalt konforuna kavuşturduklarını söyledi. Başkan Güler açıklamasında, “Bu bölgemiz sitelerin yoğun olduğu bir yerleşim alanıydı. Aşırı rampa olan yolun sıcak asfalta kavuşmasıyla birlikte, vatandaşlarımız da rahat bir nefes aldı. Fatsa ilçemize hayırlı olsun” dedi.
KİBAR’DAN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR
Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Büyükşehir Belediyemiz, Fatsa Belediyemiz ve OSKİ Genel Müdürlüğümüz ile koordineli olarak alt yapı çalışmaları olan içme suyu, kanalizasyon, yağmur suyu ve doğalgaz çalışmalarını tamamladığımız ve üst yapı çalışmalarını yürüttüğümüz Evkaf Mahallesi Evkaf Sokak’ta sıcak asfalt serimini tamamladık. Çalışmalarımızda bizlere tecrübeleri ile öncülük yapan Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür eder, şükranlarımı sunarım.” diye konuştu.
“TOZDAN ÇAMURDAN KURTULDUK”
Mahalle sakinlerinden Arslan Asan 40 yıldır Evkaf sokakta yaşadığını belirterek, “Bu yolda çamurdan çıkamıyorduk. Çarşıya gitmek için hastane yanından beri dolaşıp Yedikapıdan aşağıya iniyorduk. Her yola indiğimizde arabamızı her zaman yıkamak zorunda kalıyorduk şimdi Allah razı olsunlar değil arabam çamur olması bırakın ayakkabı, terliksiz bile bu yolda gidilir. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.
“YOLUMUZ DÖRT DÖRTLÜK OLDU”
Evkaf mahallesi sakinlerinden Aydın Gülmez ise “Biz Günebakan sitesinde oturuyoruz. Yıllardır bu mahallede yol sorunu yaşıyorduk. Alt yapı yoktu, çamur çorak içerisindeydi. Şimdi bütün alt yapı yapıldı. Yolumuz çok güzel bir şekilde yenilendi. Fatsa Belediye Başkanımıza, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımıza candan teşekkür ederim. Bizim siteler olsun, bu mahalle olsun yol sorunumuz artık çözüldü” diye sözlerini tamamladı.

BU İÇERİĞİ DİLEDİĞİNİZ YERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..!
Smz İnşaat
ETİKETLER:
HER TÜRLÜ İSTEK ŞİKAYET HABER VE DUYURULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞINIZ..!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ