Smz İnşaat
Smz İnşaat
Smz İnşaat
İkizce Haber Medya Radyo Tv

‘Alevler tsunami gibi geldi…’ Hürriyet ekipleri ateş hattında…

Antalya’dan Manavgat istikametine karayoluyla giderken şehir çıkışında Serik’ten itibaren duman bulutunun altına giriyorsunuz.

‘Alevler tsunami gibi geldi…’ Hürriyet ekipleri ateş hattında…
Smz İnşaat

Benzer bir görüntüyü en son Irak’ta kum fırtınasına yakalandığımızda görmüştüm. Ama burada sebep çok vahim; ormanlarımız yanıyor. 7. gününe giren orman yangınları Manavgat’ta belli bölgelerde kontrol altına alınmış ve soğutma çalışmaları devam ediyor. Ancak bazı bölgelerden halen alevler yükseliyor.

Topsurlar’da soğutma çalışması yapan görevlilere eşlik ederken bölgede yüksek bir dayanışmaya tanık oluyorum. Sadece Orman Genel Müdürlüğü ve itfaiye araçları değil her yerden ekipler, vatandaşlar var.

Hürriyet ekipleri ateş hattında... Kül bulutu

GÜNDOĞMUŞ YOLU KAPATILDI

Gündoğmuş ilçesinde orman yangınları rüzgârın etkisiyle şehir merkezinden karayoluna doğru ilerledi. Polis Gündoğmuş- Manavgat karayolundan Gündoğmuş ilçe merkezine girişi trafiğe kapattı. Araç girişine izin verilmeyen yolda sadece itfaiye, arazözler, su tankerleri gibi araçların girişine izin verildi. Mahalle sakinleri ise, karayoluna kadar ilerleyen yangına müdahale etmek için elektrikli ağaç kesme makinesiyle ağaçları keserken, tırmıklarla da topraktan set oluşturdu.

BU İÇERİĞİ DİLEDİĞİNİZ YERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..!
Smz İnşaat
HER TÜRLÜ İSTEK ŞİKAYET HABER VE DUYURULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞINIZ..!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ