İkizce Net
İkizce Net
İkizce Net
İkizce Net

İletişim Başkanlığı’ndan özel klip

İletişim Başkanlığı, ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ için özel klip hazırladı. İletişim Başkanı Fahrettin Altun yaptığı baylaşımda “Kadın demek; hayat demek, aşk demek. Kadın demek; emek ve umut demek, onur ve gurur demek. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun” ifadelerini kaydetti.

İletişim Başkanlığı’ndan özel klip
  • Güncel
  • 08 Mart 2021
  • İletişim Başkanlığı’ndan özel klip için yorumlar kapalı
  • 867 KEZ OKUNDU

İletişim Başkanlığı tarafından ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel hazırlanan ‘Kadın Demek’ isimli klibi, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Twitter hesabından paylaştı. Altun, yaptığı paylaşımda “Kadın demek; hayat demek, aşk demek. Kadın demek; emek ve umut demek, onur ve gurur demek. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun” mesajını kaydetti. İletişim Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada ‘Kadın Demek’ şarkısı ve klibinde, dünden bugüne kadınların aile ve toplum yaşamındaki yeri ile hayatın her alanına kattığı değere vurgu yapıldığı ifade edildi

KURTULUŞ SAVAŞI’NDAN 15 TEMMUZ’A, DİYARBAKIR ANNELERİNDEN KORONOVİRÜSLE MÜCADELEYE KADINLARIN HİKAYESİ ANLATILDI

Kurtuluş Savaşı’nda cepheye mermi taşıyan kadınların görüntüleriyle başlayan klipte, yakınlarını şehit veren, 15 Temmuz Darbe Girişiminde tanklara meydan okuyan, Diyarbakır’da evlat nöbeti bekleyen ve koronavirüsle mücadelede görev alan kadınların görüntülerine yer verildi. Klipte ayrıca eğitimden sanata, bilimden sağlığa, spordan tarıma, hukuktan savunma ve emniyete kadar birçok alanda toplumun farklı kesimlerinden başarılı kadın portreleri yer aldı.

BU İÇERİĞİ DİLEDİĞİNİZ YERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..!
HER TÜRLÜ İSTEK ŞİKAYET HABER VE DUYURULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞINIZ..!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ