İkizce Net
İkizce'nin Haber Kaynağı
İkizce Net

Kırsal Mahalle Uygulaması Hayata Geçirildi.

Kırsal Mahalle Uygulaması Hayata Geçirildi.
Ordu Ziraat Odası eski Başkanı Onur Şahin ile Altınordu Ziraat Odası Başkanı Atakan Akça’nın açıklamalarıyla bir dizi vergi ve su indirimi sağlayan kırsal mahalle uygulamasının Ordu’da da hayata geçirilmesi gerektiğini duyurmuştu. Ordu Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada ocak ayında yapılan meclis ile Ordu’da 3 ilçede kırsal mahalle ve kırsal yerleşik alanların belirlendiği belirtildi.
FATSA’DAKİ KIRSAL MAHALLELER
Açıklamada verilen bilgiye göre Fatsa’ya bağlı bağlı Hamlık, Kargucak, Karşıyaka, Kayaköy, Akçakese, Konakbaşı, Küpdüşen, Meşebükü, Palazlı, Kömürlük, Taşlıca, Uzundere, Yenipazar, Hacıköy, Güvercinlik Kırsal Mahalle olarak; Aslancami, Ayazlı, Bolaman, Geyikçeli, Hatipli, Ilıca, İslamdağ, Kösebucağı, Yalıköy mahallelerinin ise Kırsal Yerleşik Alan olarak belirlendi.
İKİZCE’DEKİ KIRSAL MAHALLELER
İkizce’de ise Gaziler, Kale, Beylerce, Aşağı Karlıtepe, Yunuskırığı, Kurtluca, Başönü, Diyek, Yenice, Seymenli, Tombaşlı, Enağızlı, Yukarı Kaynartaş, Esentepe, Derebaşı, Dumantepe, Kiraztepe, Düzmeşe, Özpınar, Kervansaray Kırsal Mahalle olarak; Merkez, Yoğunoluk, Kurtköy, Kocaman, Fatih, Ağcaalan, Yukarı Karlıtepe, Düzpelit, Devecik, Aşağı Kaynartaş, Şentepe, Bolluk Mahallelerinin ise Kırsal Yerleşik Alan olarak belirlendi.
ÇAMAŞ’DAKİ KIRSAL MAHALLELER
Çamaş da ise Akköy, Akpınar, Budak, Burhangüneyi, Çavuşbaşı, Danışman, Edirli, Giden, Gümüşlü, Hisarbey, Kemalpaşa, Kestaneyokuşu, Kocaman, Saitbey, Sakargeriş, Söken, Tepeli, Uzunali ve Yenimahalle Kırsal Mahalle olarak; Örmeli, Sarıyakup, Sucuali ve Taşoluk Mahallelerinin ise Kırsal Yerleşik Alan olarak belirlendi.
BU İÇERİĞİ DİLEDİĞİNİZ YERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..!
HER TÜRLÜ İSTEK ŞİKAYET HABER VE DUYURULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞINIZ..!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ