Smz İnşaat
Smz İnşaat
Smz İnşaat
İkizce Haber Medya Radyo Tv

Yoğunoluklular Yine Bir Şölende Buluştu.

Yoğunoluklular Yine Bir Şölende Buluştu.
Smz İnşaat

Yoğunoluklular Yine Bir Şölende Buluştu.

– Bu yıl 10. sunu düzenledikleri piknik şölenine çok sayıda insanın katıldığı güzel bir ortamda gerçekleşmiş oldu.

– Özellikle kadın ve gençlik kollarının yoğun bir emek sarf ettiği piknik programı oldukça güzel geçerken, sahne alan sanatçıların birbirinden güzel söylemiş oldukları türküler ile devam etti.

– Sırası ile söz alan dönem başkanları; Erdoğan Sekmen, Mehmet Sekmen, Halil İbrahim Sekmen, Sadettin Tombul ve Yılmaz Gökmen, birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, uzaktan ve yakından gelen tüm misafirlere teşekkür ettiler.

– Katılım sağlayan protokol ve misafirlere yiyecek içecek ikramlarında bulunan Dernek yönetimi oldukça takdir toplar iken, görevli olup olmayan herkesin ilgi ve alakalarından dolayı da ayrıca memnun kaldılar.

– Tv52 den canlı yayınlanan program, İstanbul Ünye Haber Gazetemiz ve Ordu Havadis Gazetesi sayfalarında da ayrıca yer alacaktır.

– Sabahın erken saatlerinde pikniğe gelen Yoğunoluklular, gün boyu eylenirken, akşamın geç saatlerine kadar devam ederken, derneğe katkı sağlamak amacı ile ağalık yarışında bulundular.

– Başta kadın kollarının hazırlamış olduğu yöresel lezzet standı ve ikramları için, Genel başkan Yılmaz Gökmen, başkan yardımcısı Necati Sekmen, Sancaktepe şube başkanı Sinan Sekmen, Sultangazi şube başkanı Mehmet Sekmen, Kadın kolları başkanı Seyhan Sekmen, Melik Gökmen ve yardımcıları Nurdan Sekmen, Aysel Sekmen’e teşekkür ediyoruz.

BU İÇERİĞİ DİLEDİĞİNİZ YERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..!
Smz İnşaat
ETİKETLER:
HER TÜRLÜ İSTEK ŞİKAYET HABER VE DUYURULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞINIZ..!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ