İkizce Net
İkizce Net
İkizce Net
İkizce Net

AK PARTİ’DE NUMAN KURTULMUŞ-HİLMİ GÜLER AĞIRLIĞI

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın videokonferans yöntemiyle katıldığı Ordu 7’nci Olağan İl Kongresi’nde tek aday olan Halit Tomakin, İl başkanı seçildi. Ancak Yönetim Kurulunda büyük çoğunluğu Numan Kurtulmuş- Hilmi Güler ekolünden isimler yeraldı.

AK PARTİ’DE NUMAN KURTULMUŞ-HİLMİ GÜLER AĞIRLIĞI
AK Parti Ordu İl 7. Olağan Kongresi yapıldı. Coşkulu geçen kongreye Numan Kurtulmuş- Hilmi Güler ağırlığı damgasını vurdu.
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın videokonferans yöntemiyle katıldığı Ordu 7’nci Olağan İl Kongresi’nde tek aday olan Halit Tomakin, İl başkanı seçildi. Ancak Yönetim Kurulunda büyük çoğunluğu Numan Kurtulmuş- Hilmi Güler ekolünden isimler yeraldı.
Kongre salonuna birlikte gelen Numan Kurtulmuş ile Hilmi Güler salon dışında bekleyen vatandaşlar tarafından sevgiyle karşılandı. Salona birlikte giriş yapan Ordu siyasetinin duayen iki ismi, partililer adeta bağırlarına bastı.
Kongrede bir konuşma yapan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Göreve başladığımız ilk gün söylediğimiz gibi Ordu’da sevgiyi hâkim kılacağız demiştik. Yaptığımız ve yapacağımız bütün çalışmalarımızda bunu ortaya koyduk. Hep beraber bu güzel şehrimizi 2023’e hazırlıyoruz” dedi.
“2023 VİZYONU İLE ÇALIŞIYORUZ”
2023 yılında muhteşem bir zaferi Ordu’dan Cumhurbaşkanımıza hediye etmek için gece gündüz çalıştıklarını belirten Başkan Güler, “Buraya sevgiyi hâkim kılmak için geldik. Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Tam aksine eskisinden daha güzel olacak. Çalışmalarımızı yaparken daha önce görev almış bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Bugün aramızda olan ve hepimiz için rol model olan AK Parti Genel Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’a çok teşekkür ediyoruz. İlçe belediyelerimiz ile birlikte güzel şehrimizi daha modern hale getirmek için gece-gündüz çalışıyoruz. Biz ne yapıyorsak Ordu için yapıyoruz. Dediğimiz gibi göreve geldiğimiz ilk gün söylediğimiz bir şey vardı. Ordu’da sevgiyi büyütecektik. O bizim temel noktamızdır. Artık Ordu’da ben yok, biz yok, siz varsınız. Ben burada bütün ekip arkadaşlarımı Düşünen Üreten Yarışan Ordu’nun bir parçası olarak görüyorum. Onun için tüm gücümüzle 2023 vizyonuna yakışır bir çalışma yaparak, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a Ordu’dan büyük bir zafer hediye etmek istiyoruz” diye konuştu.
KURTULMUŞ: “İNANDIĞIMIZ YOLDA YÜRÜYECEĞİZ
AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, yaptığı konuşmada Ordu kongresinin hayırlara vesile olması dileğinde bulundu. Kar yağışına rağmen salonu dolduranlara seslenen Numan Kurtulmuş, kongrelerin, yönetimlerin belirlendiği toplantılar olduğuna dikkat çekti.
Kurtulmuş, “Kongreler düğün, dernek merasimleridir ama aynı zamanda bir ahitleşme törenleridir, bir söz verme törenleridir. Bir araya geliyoruz ve birbirimize burada söz veriyoruz, inandığımız yolda yürüyeceğiz, sonuna kadar yürüyeceğiz diye söz veriyoruz. Burada yazan İnandığın yolda yürü sözü sadece kongre sloganı olsun diye yazılmış bir söz değildir. Peki, inandığımız yol nedir? İnandığımız yol, yeniden güçlü büyük Türkiye’yi kurma yoludur. İnandığımız yol canla başla çalışarak bu aziz millete hizmet etme yoludur. İnandığımız yol bu milleti, yeryüzünün bütün milletleri arasında en üst noktaya çıkarma mücadelesinin yoludur. İnandığımız yol, bu ülkenin evlatlarının her birisini gerçekten güçlü bir refah seviyesine ulaştırma yoludur. İnandığımız yol, mazlum ve mağdur milletlerin elinden tutmak ve adalete dayalı yeni bir dünya kurma yoludur” dedi.
BU İÇERİĞİ DİLEDİĞİNİZ YERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..!
HER TÜRLÜ İSTEK ŞİKAYET HABER VE DUYURULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞINIZ..!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ