Smz İnşaat
Smz İnşaat
Smz İnşaat
İkizce Haber Medya Radyo Tv

İkizce’de beton yol sevinci

İkizce’de beton yol sevinci
Smz İnşaat

İKİZCE VE ÇAYBAŞI’NDA BETON YOL SEVİNCİ

Ordu Büyükşehir Belediyesi, İkizce ve Çaybaşı ilçelerini birbirine bağlayan grup yolunu betonla buluşturmak için çalışma başlattı. Beton yol ekiplerini sevinçle karşılayan mahalle sakinleri, yıllar süren özlemlerinin sona erecek olması nedeniyle yolda kurban kesti.

Türkiye’nin kırsal yol ağı en uzun ili Ordu’da, asfalt ve beton yol çalışmaları devam ediyor. Karadeniz’in zorlu coğrafyasında çalışmalarını sürdüren Ordu Büyükşehir Belediyesi ekipleri, mahalle ve grup yollarını standardı yüksek bir yapıya dönüştürüyor.
19 ilçede planlı ve programlı bir çalışma yürüten Büyükşehir ekipleri, hayata geçirdikleri projelerle ilçelerin kaderini değiştiriyor.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in liderliğinde yılların kangren olmuş sorunları bir bir çözüme kavuşurken, vatandaşlara da konforlu bir ulaşımın kapıları aralanıyor.

İKİZCE VE ÇAYBAŞI İLÇELERİNİ BİRBİRİNE BAĞLAYACAK

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, çalışmalar kapsamında, İkizce ilçesine bağlı Merkez ve Gaziler mahalleleri ile Çaybaşı ilçesine bağlı Kuşlu Mahallesi bağlantı yolunu beton ile buluşturmak için çalışma başlattı.

TOPLAM UZUNLUĞU 3 BİN 400 METRE

Toplam 3 bin 400 metre uzunluğundaki güzergahtaki beton yol çalışmaları ilçe halkı tarafından sevinçle karşılandı. İkizce Belediye Başkanı Osman Kaygı ve siyasi parti ilçe başkanları ile vatandaşlar ilk kazma vurulan yolda kurban kestiler.

Beton yola kavuşacak olan güzergâh, ilçenin nüfus yoğunluğu yüksek olan mahallelerinin yıllar süren yol özlemini sona erdirecek.

BU İÇERİĞİ DİLEDİĞİNİZ YERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..!
Smz İnşaat
HER TÜRLÜ İSTEK ŞİKAYET HABER VE DUYURULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞINIZ..!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ