İkizce Net
İkizce Net
İkizce Net
İkizce Net

Kaymakam M. Berat Kasımoğlu plaket ile ödüllendirdi.

İkizce Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı olarak görev yapan Dr. Eda Karabıyık eğitimine Kayseri Psikiyatri Ana bilim dalında devam edecek.

Kaymakam M. Berat Kasımoğlu plaket ile ödüllendirdi.
  • İkizce
  • 24 Şubat 2021
  • Kaymakam M. Berat Kasımoğlu plaket ile ödüllendirdi. için yorumlar kapalı
  • 1.913 KEZ OKUNDU

İkizce Toplum Sağlığı Merkezinde İkizce Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı olarak görev yapan Dr. Eda Karabıyık TUS (Tıpta Uzmanlık Sınavı)’ nı kazanmıştır. İkizce Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı olarak görev yapan Dr. Eda Karabıyık TUS (Tıpta Uzmanlık Sınavı)’ nı kazanması sonucu  eğitimine Kayseri Psikiyatri Ana bilim dalında eğitimine devam edecektir. Kaymakam Mustafa Berat Kasımoğlu ilçemize emeği olan İkizce Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı olarak görev yapan Dr. Eda Karabıyık’ı makamında ziyaret ederek tebrik ve teşekkür etti.

Kaymakam Mustafa Berat Kasımoğlu ilçemize emeği olan İkizce Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı olarak görev  yapan ve çok değerli hizmetleri bulunan Dr. Eda Karabıyık’a çalışmalardan dolayı başarı belgesi ve plaket ile ödüllendirildi. Eğitimine devam edeceği Kayseri Psikiyatri Ana bilim dalında başarılar dileyen Kaymakam Mustafa Berat Kasımoğlu bir süre sohbet ettikten sonra İkizce Toplum Sağlığı Merkezinde topluca fotoğraf çektirdikten sonra buradan ayrıldı.

Bizde İkizce Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı olarak görev yapan Dr. Eda Karabıyık’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, yeni döneminde başarılar diliyoruz

BU İÇERİĞİ DİLEDİĞİNİZ YERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..!
HER TÜRLÜ İSTEK ŞİKAYET HABER VE DUYURULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞINIZ..!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ