İkizce Net
İkizce Net
İkizce Net
İkizce Net

Fikret Aydınhan Güven Tazeledi

Fikret Aydınhan Güven Tazeledi
Fikret Aydınhan Güven Tazeledi
✅ Merkezi Ümraniye’de bulunan Ordu İli Altınordu İlçesi Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği 3. Olağan Genel Kurulunu dernek merkezinde gerçekleştirdi.
✅ Pandemi nedeniyle sadece üyelerin davet edildiği kongrede Divan Başkanlığını Savaş Gençer, Divan üyeliklerini ise Sezai Evli ve Şerif Çalkaya yaptılar. Tek liste halinde gerçekleştirilen seçim sonucu derneğin kurucu başkanı ve iki dönemdir de başkanlığını yürüten Fikret Aydınhan katılanların oybirliği ile yeniden başkan seçildi.
✅ Fikret Aydınhan başkanlığındaki liste şu isimlerden oluştu; Selim Yaykın, Sezai Evli, Savaş Gençer, Sezer Turan, Alaattin Hekim, Salih Sağlam.
✅ Başkan Fikret Aydınhan; Sevgili hemşehrilerimiz, Ordu ili Altınordu İlçesi Kültür ve Dayanışma Derneği’nin 3. Olağan kongresini gerçekleştirdik. Pandemi dolayısıyla misafir davet edemediğimiz için üzgünüz.
✅ Derneğimizin kuruluşundan bugüne kadar hep yanımızda olan kurucu üyelerimize ve yönetimde görev alan arkadaşlarıma , uzaktan yakından teşrif eden bizleri yalnız bırakmayan tüm üyelerimize en içten duygularımla ayrı ayrı teşekkür ederim.
✅ Gurbette ve Altınordu İlçemizdeki tüm hemşerilerimizin Halka hizmet Hakk’a hizmet anlayışı ile, İlk günkü heyecanla , arkadaşlarımızla birlikte yanlarında olacağımızı bilmelerini isteriz. Şahsıma tekrar bu görevi layık gören tüm üyelerimize yönetim kurulu adına teşekkür ederim.
Haber ve Fotoğraflar;
Muhammet Küçüköksüz
Marka 52 Gazetesi
BU İÇERİĞİ DİLEDİĞİNİZ YERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..!
HER TÜRLÜ İSTEK ŞİKAYET HABER VE DUYURULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞINIZ..!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ