Smz İnşaat
Smz İnşaat
Smz İnşaat
İkizce Haber Medya Radyo Tv

KAZANLAR ONLAR İÇİN KAYNADI

KAZANLAR ONLAR İÇİN KAYNADI
Smz İnşaat
KAZANLAR ONLAR İÇİN KAYNADI
YAĞIŞLARDAN ETKİLENEN TARIM İŞÇİLERİNE ÇORBA İKRAM EDİLDİ
SEL VE TAŞKINLARA MÜDAHALE EDEN EKİPLER SICAK ÇORBA İLE ISINDI
Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ordu’da etkili olan sağanak yağış sonrası güvenli bölgelere tahliye edilen mevsimlik tarım işçileri ve gece boyunca yağışlara müdahale eden ekiplere su ve çorba ikramında bulundu.
Ordu’da dün akşam saatlerinde başlayan sağanak yağış Fatsa ve Ünye ilçesinde etkili oldu. Yağışlar öncesi hazırlıklarını tamamlayan Ordu Büyükşehir Belediyesi, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in sahadan yönettiği çalışmalarla sel ve taşkınların en az zararla atlatılmasını sağladı.
MOBİL ARAÇLAR NOKTALARI TEK TEK GEZEREK ÇORBA İKRAM EDİLDİ
Fındık hasat sezonu için Ordu’da bulunan mevsimlik tarım işçilerinin yağışlardan etkilenmemesi için çalışma yürüten Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ordu Valiliği koordinesinde tarım işçilerinin güvenli bölgelere tahliyesini gerçekleştirdi.
Ordu Büyükşehir Belediyesi bu kapsamda sahada özverili bir çalışma yürüten ekipler ve güvenli bölgeye taşınan mevsimlik tarım işçileri için harekete geçti. Ordu Büyükşehir Belediyesi Buharalı Şakir Efendi Aşevi’nde pişen çorbalar mobil araçlara yüklenerek hem sahada çalışan ekiplere hem de mevsimlik tarım işçilerine ikram edildi.
BU İÇERİĞİ DİLEDİĞİNİZ YERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..!
Smz İnşaat
ETİKETLER:
HER TÜRLÜ İSTEK ŞİKAYET HABER VE DUYURULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞINIZ..!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ