Smz İnşaat
Smz İnşaat
Smz İnşaat
İkizce Haber Medya Radyo Tv

KUMRU’YA GÖLET

KUMRU’YA GÖLET
Smz İnşaat
KUMRU’YA GÖLET
Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, Kumru ilçesinde Ordu Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (OSKİ) ile Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ) tarafından ortaklaşa yapılan Kumru göledi çalışmasını yerinde inceledi.
Ordu’nun 19 ilçesinde içme suyu sorununu çözüme kavuşturmak için gece-gündüz çalışma yürüten OSKİ bu kapsamda çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Kumru ilçesinin içme suyu ihtiyacını karşılanması için DSİ ile ortaklaşa başlatılan Kumru göledi çalışmaları yerinde inceleyen ve son durumu ile ilgili bilgi alan Genel Sekreteri Alp, Kumru ilçesinin içme suyu ihtiyacını karşılayacak olan gölet çalışmasının hızla devam ettiğini söyledi.
Genel Sekreter Coşkun Alp, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
“Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatları ile ilçelerimizde içme suyu başta olmak üzere birçok alanda çalışma yürütüyoruz. Bu çalışmalar gerek OSKİ Genel Müdürlüğümüz tarafından gerekse paydaş kurumlar ile ortaklaşa yapılıyor. Bunlardan bir tanesi de Kumru ilçemizin içme suyu ihtiyacını önemli ölçüde karşılayacak olan Kumru göledi çalışmasıdır. DSİ ve OSKİ tarafından ortaklaşa yürütülen bu çalışmada hedefimiz, kısa süre içinde projeyi tamamlayarak milletimizin hizmetine sunmak olacak. Kumru göledi toplamda 797 bin metreküp su tutma kapasitesine sahip olurken, debisi ise 110 lt/sn olarak planlandı. Projenin şimdiden ilimize ve Kumru ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.”
BU İÇERİĞİ DİLEDİĞİNİZ YERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..!
Smz İnşaat
ETİKETLER:
HER TÜRLÜ İSTEK ŞİKAYET HABER VE DUYURULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞINIZ..!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ