Smz İnşaat
Smz İnşaat
Smz İnşaat
İkizce Haber Medya Radyo Tv

GECE GÜNDÜZ “ENGELSİZ TAKSİ”

GECE GÜNDÜZ “ENGELSİZ TAKSİ”
Smz İnşaat
GECE GÜNDÜZ “ENGELSİZ TAKSİ”
Ordu Büyükşehir Belediyesi hayata geçirdiği Engelsiz Ordu Taksi projesi ile engelli ve yaşlı vatandaşlara gece gündüz demeden ücretsiz hizmet veriyor.
Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in öncülüğünde hizmete açılan Engelsiz Ordu Taksi ile engelli ve yaşlı vatandaşlar hastane, kaymakamlık, postane, adliye, banka vb. kamu kurum ve kuruluşlarındaki işlerini kolay ve rahat yerine getiriyorlar.
“Engelsiz Ordu Taksi” için talepte bulunan vatandaşlar, evlerinden alınarak istedikleri yere götürülüyor ve ev dışında olan zorunlu ihtiyaçlarının karşılanması sağlanıyor. İşlemleri biten vatandaşlar yine Engelsiz Ordu Taksi hizmetiyle evlerine geri götürülüyor. Bu sayede vatandaşlar zahmetsizce gidecekleri yere ulaşabiliyorlar.
“ONLARIN YAŞAMLARINI KOLAYLAŞTIRARAK DUALARINI ALMAK BİZLERE YETİYOR”
Engelli ve yaşlı vatandaşların istedikleri takdirde işlerini Engelsiz Ordu Taksi hizmetiyle hallettiklerini ifade eden Ordu Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Seyfettin Bilkay, “Bizde onları bizzat evlerinden alarak istedikleri yere götürüyor, işlerini halletmesinde yardımcı oluyor ve yine ekiplerimiz eşliğinde evlerine bırakıyoruz. Gece gündüz demeden onların hizmetine bu imkânı sunuyoruz. Onların yaşamlarını kolaylaştırarak dualarını almak bizlere yetiyor” dedi.
Daire Başkanı Bilkay şöyle konuştu:
Engelsiz Ordu Taksi ile engelli ve yaşlı vatandaşlarımıza hizmet veriyoruz. Hastane, postane, banka gibi kurum ve kuruluşlarda işleri olan yaşlı ve engelli bireylerimiz bizlere ulaşarak bu hizmetten yararlanmak istediklerini söylüyorlar.
Bizde onları bizzat evlerinden alarak istedikleri yere götürüyor, işlerini halletmesinde yardımcı oluyor ve yine ekiplerimiz eşliğinde evlerine bırakıyoruz. Gece gündüz demeden onların hizmetine bu imkânı sunuyoruz. Onların yaşamlarını kolaylaştırarak dualarını almak bizlere yetiyor. Bundan sonraki çalışmalarımızda da onlar için elimizden gayreti göstereceğiz.”
BU İÇERİĞİ DİLEDİĞİNİZ YERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..!
Smz İnşaat
HER TÜRLÜ İSTEK ŞİKAYET HABER VE DUYURULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞINIZ..!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ