İkizce Net
İkizce Net
İkizce Net
İkizce Net

ÜNYE’YE MODERN KALDIRIMLAR

ÜNYE’YE MODERN KALDIRIMLAR
  • Ordu / Ünye
  • 22 Mart 2021
  • ÜNYE’YE MODERN KALDIRIMLAR için yorumlar kapalı
  • 1.850 KEZ OKUNDU
Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ünye ilçesinde, 15 bin 415 metrekare kaldırımı vatandaşların hizmetine sundu. Çalışmalarla birlikte, yayalara konforlu ve güvenli bir ulaşım imkanı sağladı.
Ordu’da, ulaşımda araç ve yaya trafiğini rahatlatmak için başlatılan çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. İl genelinde, sıcak asfalt ve beton yol çalışmaları aralıksız devam ederken, baskı beton kaldırımlarla da yayaların rahat hareket etmesine olanak sağlanıyor.
İLÇELERİN KADERİ DEĞİŞİYOR
Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler liderliğinde, “Düşünen, Üreten, Yarışan Ordu” sloganıyla, altyapı, turizm, tarım, üstyapı ve sağlık alanında birçok proje ve yatırımı hayata geçiren Ordu Büyükşehir Belediyesi, ulaşım yatırımlarıyla da ilçelerin kaderini değiştiriyor.
15 BİN 415 METREKARE KALDIRIM ÇALIŞMASI
2020 yılında Ünye ilçesinde 15 bin 415 metrekare baskı beton kaldırım çalışması yapan Büyükşehir Belediyesi, 20 Temmuz, Büyük Cami, Cengiz Topel, Kıroğlu ve Öznur Kartal Caddeleriyle birlikte, 20 Temmuz Sokağı da konforlu ve güvenli bir yapıya dönüştürdü.
IRMAK CADDESİ’NDE ÇALIŞMA BAŞLATILDI
Ünye ilçesinde Niksar Yolu’na alternatif olma özelliği taşıyan Liseler Mahallesi Irmak Caddesi’nde de baskı beton kaldırım çalışması başlatan Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, güzergahta yaya ve yol güvenliğini sağlamayı hedefliyor.
BU İÇERİĞİ DİLEDİĞİNİZ YERDE PAYLAŞABİLİRSİNİZ..!
HER TÜRLÜ İSTEK ŞİKAYET HABER VE DUYURULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞINIZ..!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ