Smz İnşaat
Smz İnşaat
Smz İnşaat
İkizce Haber Medya Radyo Tv

ÜNYE ÇATAK MAHALLESİ MODERN İÇME SUYU’NA KAVUŞTU

ÜNYE ÇATAK MAHALLESİ MODERN İÇME SUYU’NA KAVUŞTU
Smz İnşaat
OSKİ BİR PROJEYİ DAHA TAMAMLADI
ÜNYE ÇATAK MAHALLESİ MODERN İÇME SUYU’NA KAVUŞTU
Ordu Büyükşehir Belediyesinin Ünye ilçesi Çatak Mahallesi’nde gerçekleştirdiği içme suyu şebeke hattı tamamlandı. Yapılan çalışma ile 90 hane modern içme suyu hattına kavuşmuş oldu.
Ordu’nun her noktasında çalışmalarına ara vermeden devam eden, OSKİ marifetiyle merkez ve ilçeleri şantiyeye dönüştüren Büyükşehir Belediyesi, altyapı yatırımlarını yaz-kış, yağmur-çamur demeden sürdürüyor. Bu kapsamda Ünye ilçesi Çatak Mahallesi’nde içme suyu hattı çalışmalarına kısa süre önce başlatılan OSKİ 8 bin 150 metrelik içme suyu hattı çalışmasını tamamladı. 90 hanenin ihtiyacını karşılayacak içme suyunda son aşama olan evlere bağlantı çalışması gerçekleştiriliyor.
Tüm ilçelerin sağlıklı altyapıya kavuşması için önemli yatırımları hayata geçirmeye devam ettiklerini belirten OSKİ Genel Müdür Murat Us, “Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatları ile 19 ilçemizde altyapı çalışmalarına aralıksız devam ediyoruz. Bu kapsamda kısa süre önce Ünye ilçesi Çatak Mahallesi’nde başladığımız 8 bin 150 metrelik içme suyu altyapısını modern şekli ile tamamladık. Gerçekleştirdiğimiz bu çalışma ile aynı yol güzergâhında olan Hocaoğlu, Balcılı ve Bakılı Mevkileri ilk defa düzenli içme suyu sistemine kavuşmuş oldu. Şu an ekiplerimiz mahallelerimizde ev bağlantılarını gerçekleştiriyor. Kısa süre içinde yapılacak bu çalışma sonrasında evlere temiz ve kaliteli içme suyu vermeye başlayacağız”
BU İÇERİĞİ DİLEDİĞİNİZ YERDE PAYLAŞARAK BİZLERE DESTEK VERMİŞ OLURSUNUZ..!
Smz İnşaat
HER TÜRLÜ İSTEK ŞİKAYET HABER VE DUYURULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞINIZ..!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ