Smz İnşaat
Smz İnşaat
Smz İnşaat
İkizce Haber Medya Radyo Tv

MESUDİYE, RAMAZAN COŞKUSUNU BÜYÜKŞEHİR İLE YAŞADI

MESUDİYE, RAMAZAN COŞKUSUNU BÜYÜKŞEHİR İLE YAŞADI
Smz İnşaat
Ordu Büyükşehir Belediyesi Ramazan ayı etkinliklerini Mesudiye ilçesine taşıdı. Çocuk oyunlarından yetişkin tiyatrosuna kadar birçok etkinliğin yapıldığı programda çocuklar ve yetişkinler unutulmaz bir gün yaşadı.
Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin hazırladığı ramazan etkinlikleri dolu dizgin devam ediyor. “Vakit Tamam Birlikte Ramazan” sloganıyla Ramazan’ın coşkusunu doyasıya yaşatan Büyükşehir Belediyesi, hazırladığı ‘etkinlik tırı’ ile 19 ilçede çocuk ve yetişkinlerini yüzlerini güldürmeyi sürdürüyor. Ramazan ayının 24. gününde etkinliklerin bu seferki adresi Mesudiye ilçesi oldu.
Mesudiye’deki program davullar eşliğinde ilçenin gezilmesi ve vatandaşların etkinliklere davet edilmesi ile başladı. Okul bahçesinde konuşlanan Büyükşehir Belediyesi’nin ‘etkinlik tırı’ saat 14.30-18.30 saatleri arasında düzenlendiği Hacivat-Karagöz, deneylerle bilim, çocuk tiyatrosu, Aşuk Maşuk, yetişkin oyunu, tasavvuf müziği konseri, sohbet-kuran tilaveti ve dua programları ile hem çocuklara hem de yetişkinlere muhteşem bir gün yaşattı.
BU İÇERİĞİ DİLEDİĞİNİZ YERDE PAYLAŞARAK BİZLERE DESTEK VERMİŞ OLURSUNUZ..!
Smz İnşaat
HER TÜRLÜ İSTEK ŞİKAYET HABER VE DUYURULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞINIZ..!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ