Smz İnşaat
Smz İnşaat
Smz İnşaat
İkizce Haber Medya Radyo Tv

Fatsa’nın Kanalizasyon ve İçme Suyuna Neşter

Fatsa’nın Kanalizasyon ve İçme Suyuna Neşter
Smz İnşaat

BÜYÜKŞEHİR, FATSA’NIN İÇME SUYU VE KANALİZASYON SORUNA NEŞTER VURDU

FATSA, DOLUNAY MAHALLESİ’NİN ALT YAPISI YENİLENİYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi ilçelerde alt ve üstyapı yatırımlarına ara vermeden devam ediyor. Çalışmalarına 19 ilçede yoğun olarak sürdüren ekipler, Fatsa ilçesi Dolunay mahallesinde içme suyu hatlarında yenileme çalışmaları yapıyor.

Büyükşehir Belediyesi il genelinde yaptığı altyapı yatırımları ile vatandaşlara sunduğu hizmet kalitesini her geçen gün yukarı taşıyor. 19 ilçedeki tüm mahallelerde kullanım ömrünü doldurmuş içme suyu hatlarını yenileme çalışması başlatan OSKİ, bir yandan da içme suyu hattı olmayan mahallelere yeni içme suyu hatları kazandırıyor.

Bu kapsamda çalışmalarına Fatsa ilçesinde devam eden Büyükşehir Belediyesi, Dolunay mahallesinde yıpranmış ve ömrünü tamamlamış olan boruları yenileri ile değiştirilirken bir yandan yeni kanalizasyon hatları çekmeye devam ediyor.

DOLUNAY’A YENİ HATLAR ÇEKİLDİ

Dolunay Mahallesinde Başkan Hilmi Güler’in talimatları ile başlayan çalışmalarda 4 kilometrelik içme suyu hattı çalışmasından 3 bin 100 metrelik bölüm tamamlandı. Bu çalışmaya ek olarak bin 200 metrelik kanalizasyon hattı yapılarak kullanıma sunuldu. Ekipler ayrıca mahallede kayıp kaçağı önlemek amacıyla mevcut boru hatlarında yenileme çalışmalarına devam ediyor.

DOLUNAY’DAN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Yapılan yatırımlardan memnuniyetlerini dile getiren Fatsa Dolunay Mahalle sakinleri, “ Yıllardır beklediğimiz yatırımları tek tek aldık. Bu hizmetlerden dolayı Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ve ekibine teşekkür ederiz.” Diye konuştular.

BU İÇERİĞİ DİLEDİĞİNİZ YERDE PAYLAŞARAK BİZLERE DESTEK VERMİŞ OLURSUNUZ..!
Smz İnşaat
HER TÜRLÜ İSTEK ŞİKAYET HABER VE DUYURULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞINIZ..!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ